Вірменія: перспективи органіку очима ЮНЕП

Share on Facebook

junep

9 червня 2010 р. у Єревані відбувся Другий національний семінар в рамках програми ЮНЕП «Зелена економіка». Експерти з різних профільних організацій, що належать до органічного сектора (серед яких національний орган сертифікації ECOGLOBE), зустрілися з міжнародними партнерами – UNEP, IFOAM, компанією «Grolink» – для обговорення поточного статусу органічного сільського господарства Вірменії, існуючих проблем сектора та шляхів їх вирішення.

Вірменія, як і Україна та Молдова, була обрана ЮНЕП для впровадження пілотного проекту розвитку органічного виробництва у країні. Таку зацікавленість можна пояснити прагненням розширити ринок органічної продукції до Східної Європи. «Зелену» ініціативу було підтримано високопосадовцями Міністерства економіки, Міністерства сільського господарства та Міністерства охорони природи країни.

На зустрічі дійшли згоди, що для країни важливо якнайшвидше затвердити Національний план дій у секторі органічного виробництва. Розвиток потенціалу сектора та підвищення громадської обізнаності на всіх ланках ланцюга виробництва допоможе підтримати сектор як на стадії формування попиту споживачів, так і на стадії розвитку ринку.

 

Нуне Дарбінян, директор ECOGLOBE (Вірменія)

 

Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 09 (10)' 2010

Add your comment

Your name:
Your email:
Comment: