«Бон Джові» випустили власну лінію еко-сорочок

Share on Facebook

bon_jovi1

У листопаді 2009 р. американський рок-гурт «Бон Джові» з Нью-Джерсі випустив свою одинадцяту платівку «The Circle». Щоб привернути більше уваги до альбому, було випущено ще й екологічно безпечну лінію «зеленого» одягу.

 

Нова колекція футболок під назвою «The Bon Jovi Green Line» представлена доступними за ціною сорочками, виготовленими з органічної бавовни та поліестеру, отриманого в результаті переробки пластикових пляшок. У колекції є сорочки двох варіантів: органічні бавовняні та екологічно безпечні «відновлені» футболки вартістю 30 дол. США.

 

Органічні сорочки виготовлені з 100% сертифікованої органічної бавовни. Вони надзвичайно легкі та приємні для шкіри, в той час як сорочки з вторинної сировини набагато привабливіші. Світло-зелені екобезпечні футболки виготовлені на 65% із поліестеру з пластикових ПET-пляшок та на 35% з бавовни вторинної переробки. Характерний зеленуватий колір футболки – результат переробки зелених пластикових пляшок з-під популярного напою «Mountain Dew».

 

На виробництво однієї такої футболки необхідно витратити лише вісім з половиною пластикових пляшок, до того ж вона сохне вдвічі швидше за бавовняну. Рок-гурт закликає покупців сушити свій одяг вручну, оскільки це дозволить зберегти енергію, що, як коментують рокери, надзвичайно позитивно для навколишнього середовища.

 

Відомо, що американці кожні 10 хвилин викидають 2 млн пластикових пляшок, тоді як вторинна переробка 1 млн пляшок могла б заощадити 3,8 барелів нафти та зменшити 180 мт викидів CO2 в атмосферу. До речі, 10% усієї американської нафти витрачається саме на виробництво пластику.

 

Джерело: www.bravewords.com

Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 07-08 (09)' 2010

Add your comment

Your name:
Your email:
Comment: