Страшні підрахунки в McDonald's

Share on Facebook

 


У британських McDonald's (у всіх 1200 крапках мережі) тепер дають повну інформацію про калорійність страв. Як пише журналіст Guardian, цілком передбачувано, що біг-мак містить 490 ккал, проте не набагато менше калорій, як з'ясувалося, в середньому молочному коктейлі (420 ккал). У середній порції картоплі фрі - 330 ккал, а в бургері Chicken Legend - рекордні 535 ккал.


McDonald's

"Рекомендована добова норма - 2500 ккал для чоловіків та 2000 для жінок, - пише журналіст. - Це означає, що якщо я приходжу в McD і замовляю Chicken Legend із середнім фрі і молочним коктейлем, я отримую 51,4% добової норми калорій. Щодо жінки, вона отримує в цьому випадку 64,25% ".

Найменш калорійним варіантом замовлення будуть шість курячих наггетсів, але без соусу, салат і пляшка води чи середня чорна кава - це лише 10,4% від щоденної норми калорій для чоловіків і 13% - для жінок.

Інформація про калорійність страв з'явилася в меню McDonald's на вимогу британського Міністерства охорони здоров'я. Аналогічні відомості дають британські ресторани мереж Pret a Manger, JD Wetherspoon, Harvester, KFC і Pizza Hut. Мережі Greggs, Starbucks і Burger King планують розкрити всю правду про калорії наступного року.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: