Колишній президент McDonald's відкрив ресторан здорової їжі

Share on Facebook

 

Майк Робертс, колишній генеральний директор мережі "McDonald's", заснував своє нове дітище під назвою "LYFE Kitchen", при цьому "Lyfe" розшифровується як "Love Your Food Everyday" - "Люби свою їжу щодня". Мета нового підприємства полягає в тому, щоб пропонувати людям їжу, яка не містить ні надлишкової кількості жирів, ні рафінованого цукру, ані пшеничного борошна, ані хімічних добавок, ані продуктів з ГМО.

 

169

Робертс планує відкрити в найближчі декілька років безліч харчових точок на 500-1000 місць в усіх американських штатах.

"Тільки уявіть собі десятки мільйонів смачних і корисних страв, які щодня будуть подаватися з належною швидкістю, економією і якістю обслуговування. Така спроба налагодити мережу ресторанів швидкого і здорового харчування поки ще жодного разу не робилася", - говорить Робертс.

Само собою зрозуміло, що, наприклад, той же гамбургер навряд чи буде коштувати стільки ж, скільки він коштує в "McDonald's". Такий продукт від "Lyfe Kitchen" обійдеться вже в 8,49 доларів, проте, як запевняє Робертс, клієнти зможуть бути впевнені, що він приготований зі справжнього якісного м'яса, яке ще недавно бігало, мукало і паслося на зеленій галявині з соковитою травою.

Якщо Вам цікаво дізнатись більше про Майка Робертса та про його дітище "LYFE Kitchen", то зробити це можна - перейшовши за посиланням тут

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: