Дев'ятирічна дівчинка насварила президента McDonald's

Share on Facebook

 

У США 9-річна дівчинка Ханна Робертсон публічно насварила президента McDonald's Дона Томпсона за те, що його компанія залучає дітей до нездорової їжі іграшками і іншими маркетинговими прийомами.


"Буде здорово, якщо ви перестанете обманювати дітей і не робитимете шкідливу їжу привабливою", — заявила дівчинка на щорічних зборах акціонерів McDonald's, куди вона прийшла разом зі своєю мамою, активісткою некомерційної організації Corporate Accountability International (CIA). За словами дівчинки, батьки часто не вчать дітей правильному харчуванню, і тому малюки не розуміють, якої шкоди вони собі завдають неправильною їжею.

Ханна також розповіла президентові McDonald's, що вона разом із мамою зняла відеоролик, в якому учить, що фрукти і овочі роблять дітей сильними і здоровими.

Газета USA Today зазначає, що під час виступу дівчинка переходила на крик.

Томпсон подякував дівчинці за її промову і відповів, що його компанія не продає шкідливу їжу. Він нагадав, що в їх ресторанах можна купити овочі і фрукти. За словами глави корпорації, він сам нерідко водить своїх дітей в McDonald's.

За словами школярки, вона дійсно не любить McDonald's і виступ на зборах акціонерів — це її власна ідея.

Дівчинка розповіла, що за своє життя вона їла в McDonald's три або чотири рази. За словами, Ханни, її найулюбленіша їжа — спагеті, томатний соус, часниковий хліб, салат «Цезар», манго і жувальні ведмеді.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: