До якісного життя через органік

Share on Facebook

Минулий місяць залишив добрий слід. 24 жовтня відмічали Міжнародний день боротьби з пестицидами, в США весь жовтень цього року було проголошено місяцем без ГМО, в цей же період прихильники вейган-харчування теж святкували свій міжнародний день.


Львів

В той же час, на тлі політичних дебатів та чергових «виборів» під прапорами політиків різноманітних кольорів веселки (майже без зеленого) в Україні теж продовжувалось життя: не роблячи висновків з нещодавнього екологічного лиха в Угорщині, в Рось, на додачу до постійного агрохімічного коктейлю навколишніх господарств та хімскладів, вкотре було скинуто промислові відходи, перетворюючи, на жаль, оспівану Нечуєм-Левицьким чудову, мальовничу річку на брудний, напівмертвий і отруйний потічок; у Харківській, Донецькій, Луганській і т.д. областях знову підтвердили факти використання ГМО при виробництві ковбас. До речі, в лабораторіях Держспоживстандарту було виявлено вміст ГМО в 5,9 % перевірених зразків, тобто не менш як кожен двадцятий продукт містить в собі непередбачувані ризики від їх споживання! ГМ організми були знайдені, зокрема в хлібобулочних, кондитерських, цукристих, м’ясних та ковбасних виробах, у м’ясних напівфабрикатах, молочній продукції тощо. Мало кому це подобається – активізується громадськість. Навіть Рок-фест у Чорткові на Тернопільщині 31 жовтня пройшов під гаслом «Без ГМО». Під час проведення Міжнародного екологічного форуму "Довкілля 2010" десятки доповідачів теж гостро піднімали питання не лише щодо шляхів збереження екології, боротьби з ГМО, але й розвитку органічного сектору.

МиловановУ жовтні ж у древньому Львові було проведено вже Другий Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів, куди тисячі людей прийшли, щоб скуштувати для багатьох забутий справжній смак того, що називаємо харчові продукти та напої. Саме справжні, натуральні, сертифіковані органічні продукти, вироблені без шкоди для природи та людей користуються все більшим попитом не лише за кордоном, але і в нашій Вітчизні. Однак чисте, здорове майбутнє в значній мірі залежить від активної позиції кожного з нас!Давайте жити у стилі ОРГАНІК! Читайте більше на сторінках журналу  "ORGANIC UA" 11 (12)' 2010

 

З повагою,

Голова Правління Федерації органічного руху України

к.е.н. Є.В.Милованов

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: