Біорізноманіття як фундамент розвитку органіку

Share on Facebook

2010 рік Організацією Об’єднаних Націй оголошено Міжнародним роком біологічного різноманіття, і це не випадково, адже з лиця нашої планети, на жаль, зникають окремі види рослин та тварин, що варто розцінювати як справжню трагедію.


біорізноманіття

У світі існує близько 13 мільйонів видів рослин, тварин та мікроорганізмів, які власне і є біорізноманіттям Землі. Безумовно, варто всі зусилля спрямовувати на те, аби жоден з них не зник. Навіть той вид, що зараз вважається шкідливим, у майбутньому, з прогресом науки, може виявитися корисним і незамінним.

МиловановОрганічне виробництво, завдяки зменшенню використання пестицидів та неорганічних добрив, відмові від ГМО, застосуванню дружніх до дикої природи технологій вирощування культур та утримання тварин, сприяє збагаченню біорізноманіття на всіх рівнях харчового ланцюгу – від найпростіших бактерій до найбільших ссавців. Ця теза постійно знаходить додаткові підтвердження, про що згадувалось і на черговій, організованій Федерацією органічного руху України спільно з партнерами, 3-й Міжнародній Конференції "Розвиток органічного сектору в Центральній/Східній Європі та країнах Середньої Азії". Питання не лише збереження екології, дбайливого ставлення до землі, продовольчої безпеки, але й безпеки продовольства – актуальні, як ніколи. Про це переконливо свідчать результати проведених в серпні-вересні низки фестивалів та ярмарок на Івано-Франківщині, в Києві, на Закарпатті, де люди все більше віддають перевагу не яскравим обгорткам, а гарантії якості та безпечності продуктів харчування. Малеча та дорослі впевнено обирають справжні, натуральні, сертифіковані органічні продукти: не лише в магазинах та на ярмарках, але і в перших, найбільш повернених обличчям до своїх клієнтів, кафе та ресторанах.


Давайте жити у стилі ОРГАНІК! Читайте більше на сторінках журналу  "ORGANIC UA" 10 (11)' 2010

 

З повагою,

Голова Правління Федерації органічного руху України

к.е.н. Є.В.Милованов

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: