Данія: сім’ї з дітьми їдять органік

Share on Facebook

 

Раніше у Данії споживчий кошик сімей з дітьми віком від 7 до 14 років налічував лише кілька органічних продуктів.


Данія, органік

Однак нові дані показують, що частка органічних продуктів у загальному споживанні серед таких сімей збільшується: у 2010 р. вона становила 7,5% порівняно з 4,6% у 2009 р. Таку активність батьків багато в чому спонукала мережа «Coop», де обсяги продажу органічних продуктів серед батьків школярів збільшилися на 67% за 1 рік.

Торговельні мережі «SuperBrugsen», «Kvickly» та «Dagli' Brugsen» у тісній співпраці з громадським об’єднанням споживачів та громадською організацією «Organic Denmark» упродовж останніх років також почали активно проводити кампанії для сімей з дітьми шкільного віку. Всі три торговельні мережі спостерігали істотне збільшення продажів органічних продуктів: найбільш активними виявилися батьки дітей до 6 років (12,6% у 2010 р.).

У 2010 р. данці загалом витратили на органічні продукти харчування у середньому 7,9% від їхніх загальних витрат на продовольство. «Це чудово, що сім’ї з школярами істотно збільшили споживання органічних харчів за такий короткий час. Ми продовжуємо працювати над заохоченням інших сімей, аби підтримати їхню зацікавленість органічними продуктами, тим паче коли вони прагнуть виростити здорових дітей. Любов до органіку починається саме з дітей. Коли вони стануть дорослими та створять власну сім’ю, то продовжуватимуть традицію органічного харчування для власних дітей», – пояснює представник найбільшої організації споживачів Данії.

 

Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 05-06 (17)' 2011

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: