У Росії отруїлися десятки школярів

Share on Facebook

В Іркутській області в місті Усольє-Сибірське сталося масове отруєння в школі номер вісім.


u-rosii-otruilysja-desjatky-shkoljariv

Кухар і 21 школяр потрапили до лікарні з діагнозом «дизентерія». Слідчий відділ по місту СУ СКП РФ по регіону розпочав перевірку. 

Як розповів представник обласної прокуратури, хворі стали надходити до інфекційної лікарні з 15 по 23 березня. Пацієнтам - від восьми до 16 років. У результаті епідеміологічного розслідування було встановлено, що спалах захворювання стався через грубе порушення санітарно-протиепідемічних норм на харчоблоці школи. 

«Санітарний стан шкільного харчоблоку в незадовільному стані. Крім того, всі технологічні процеси приготування їжі - від чищення овочів до роздачі їжі - здійснював один кухар. Медпрацівник, який повинен був контролювати організацію харчування учнів, у школі на момент захворювання дітей був відсутній. Більш того, медичний огляд не проводився три місяці», - повідомив представник обласної прокуратури. 

Харчоблок школи в даний час закритий. Встановлено медичне спостереження за дітьми. Проводяться дезінфекційні заходи. За підсумками дослідчої перевірки може бути порушено кримінальну справу.

 

http://news.day.az

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: