У папи буде зелений «папамобіль»

Share on Facebook

 

У звязку з візитом до Німеччини глави Римсько-католицької церкви Бенедикта XVІ, що відбудеться наступного року, компанія Mercedes-Benz виготовить для понтифіка новий «папамобіль».


папамобільЯк повідомляє в суботу, 18 червня, тижневик Wirtschaftswoche, машину буде оснащено екологічно чистим гібридним приводом. З посиланням на представника компанії видання зазначає, що автомобіль виготовляють на замовлення Ватикану, збирання здійснюють в умовах суворої секретності на заводі в Зіндельфінгені, значну частину робіт здійснюють уручну.
Новий «папамобіль» — так неофіційно називають спеціально розроблені автомобілі для публічних поїздок папи римського — створюють на базі серійного позашляховика M-Klasse. Батареї гібридного модуля потужністю 60 кінських сил здатні заряджатися від електророзетки протягом години й дозволять автомобілю папи римського пересуватися на відстань до 30 кілометрів, не забруднюючи вихлопними газами навколишнє середовище.
Про встановлення лише електричного приводу не йшлося. За непередбачених обставин, наприклад у випадку нападу, автомобіль понтифіка, згідно з приписами охорони, має негайно і на великій швидкості залишити місце події. Тому на ньому має бути встановлено й звичайний двигун, пояснив представник компанії в Штутгарті.
Прототип нової базової моделі M-Klasse, що отримав назву Vision S500, уперше представили на міжнародному автосалоні в 2009 році. Виготовлений на його основі «папамобіль» традиційно пофарбують у білий колір.
Компанія Mercedes-Benz протягом більш ніж 80 років є офіційним постачальником Ватикану. За цей час було побудовано декілька десятків спеціальних автомобілів для глав римсько-католицької церкви.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: