Кращі органічні продукти світу

Share on Facebook

 

Кращі органічні продукти світу, зокрема: Угорщини, США та Великої Британі.


органічні продукти

Угорщина. Органічне виробництво в сусідній Угорщині досить розвинене і популярне. Про це свідчить церемонія нагородження найкращих органічних продуктів у цій країні, яка у 2010 р. стала вже двадцять третьою. Переможцями національного конкурсу визнано такі органічні продукти, як ковбаса «Мангалиця», полуничний йогурт, сік з бузини із смородиною, пиріг з буряком.

У номінації «Продукти тваринного походження» нагороджено ТМ «ZöldFarm» з її полуничним йогуртом від компанії «Naszalytej Zrt».

У номінації «Хлібобулочні вироби» перемогла «Bio Malom Kft» зі своїм пирогом з буряком.

У номінації «Овочі та фрукти» переміг фермер Ласло Хорват з його чудовим соком з бузини із смородиною.

Особливу симпатію гостей здобула ковбаса «Мангалиця» фірми «Tarnamenti 2000 Zrt».

 

США. «Organic Valley», найбільший у США кооператив органічних фермерів і одночасно один з провідних американських органічних брендів, було нагороджено дипломом «Переробник року», врученим журналом «Dairy Foods». Нагороду 23 січня 2011 р. на щорічному молочному форумі особисто отримав засновник та керівник цієї компанії Джордж Сімен.

«Ми дійсно горді отриманим визнанням», – ділиться враженнями пан Сімен. – Ми вдячні не лише редакторам журналу «Dairy Foods», але й багатьом своїм партнерам, фермерам, які сприяли тому, щоб наш кооператив став тим, чим він є нині. Починаючи від питань забезпечення вчасних поставок і впровадження виробництва нових продуктів і закінчуючи ініціативами сталого розвитку, регіональних стратегій і підготовки нового покоління органічних фермерів, цей рік став значним для нас і для органічного сектора загалом».

Фокусуючись на своїй основній місії збереження сімейних ферм завдяки розвитку органічного виробництва, «Organic Valley» виробляє низку органічних продуктів, зокрема органічне молоко, сою, сири, масло, спреди, яйця, соки та ін., що продаються в супермаркетах, магазинах натуральних продуктів, а також у продовольчих кооперативах по всій країні.

 

Велика Британія. ТМ «Booja-Booja» знову з нагородою. Кондитерська компанія «Booja-Booja» виборола в 2010 р. у Лондоні статус найкращого дизайну стенда на виставці «Натуральні та органічні продукти». Ця нагорода стала вже 45-ю в історії цієї компанії. Стенд «Booja-Booja» було декоровано в золотих та чорних тонах, нагадуючи гігантську коробку з відомими трюфелями компанії «з шампанським».

Безкоштовна коробка з шоколадними трюфелями зі смаком шампанського дісталась усім клієнтам, що купували п’ять чи більше коробок шоколадних цукерок «Original Truffle». Тоді ж компанія вперше запропонувала своїм поціновувачам ексклюзивний шоу-продаж. Команда «Booja-Booja» традиційно від щирого серця пропонувала відвідувачам безкоштовні зразки смачного шоколаду та морозива, а також роздавала дружні поради потенційним партнерам щодо ліпших шляхів організації продажу своєї продукції.

Усі продукти «Booja-Booja» – органічні, не містять молока, злаків та клітковини, їх без обмежень можна вживати вегетаріанцям. Усю продукцію сертифіковано британською компанією «Soil Association» і, що особливо приємно, її уже можна придбати й в Україні. 


Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 01-02 (14)' 2011

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: