Захищай українське!

Share on Facebook

 

zahiwaj-ukranske

22 травня 2010 р. на базі члена Федерації органічного руху України – ПП «Агроекологія», що у Полтавській області, Українською народною партією було проведено Всеукраїнський семінар «Захищай українське! Органічне землеробство – шлях до здорової нації». На заході, де зібралося майже 70 аграріїв (науковців, журналістів), виступили, зокрема, засновник згаданого підприємства Семен Антонець, голова УНП Юрій Костенко, заступник гендиректора Всеукраїнського державного науково-виробничого центру стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів Юрій Ширко, ректор Полтавської державної агарної академії Віктор Писаренко. Учасники семінару ознайомилися з органічними методами ведення землеробства, що застосовуються в «Агроекології».

Унікальним досвідом формування високопродуктивного молочного стада без застосування хімічних добавок та стимуляторів росту та з використанням сучасних комп’ютерних технологій поділилася заступник директора підприємства Антоніна Антонець.

«Оздоровлена, екологічно безпечна земля повинна отримати особливий статус, який би на законодавчому рівні забороняв застосовувати на ній отрутохімікати та інші неорганічні препарати», – заявив засновник підприємства «Агроекологія», Герой України Семен Антонець. Водночас Семен Свиридонович зауважив, що прагне такого статусу землі не заради комерційного зиску, адже його підприємство самодостатнє, воно не бере кредитів, а навпаки вкладає свої кошти в будівництво соціальних об’єктів, розвиток соціальної інфраструктури сіл. «Душа болить за землю», – стверджує він.

Юрій Костенко наголосив, що Україна «має колосальний потенціал саме для органічного землеробства», а такі господарства, як «Агроекологія» Семена Антонця, він назвав «господарствами майбутнього». Політик переконаний, що з ними «Україна може вийти на світовий ринок продукції й зайняти там свою нішу».


 

Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 07-08 (09)' 2010

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: