Правильне використання органічного маркування

Share on Facebook

 

pravilne-vikoristannja-organchnogo-markuvannja

18 травня 2010 р. в Києві було проведено семінар «Правильне використання органічного маркування та як здобути довіру споживача при продажу органічних та «здорових» продуктів в Україні», організований ТОВ «Органік Стандарт», за підтримки Швейцарської Конфедерації, Дослідного інституту ФіБЛ (Швейцарія), Федерації органічного руху України, за участю основних гравців українського органічного ринку.

Основними учасниками семінару стали власники та консультанти магазинів, кінцеві переробники, представники організацій споживачів. Для них було представлено інформацію про загальні принципи, правила та вимоги відносно маркування органічних продуктів та надано рекомендації щодо диференційованого позиціонування товарів у точках продажу з метою завоювання довіри споживача та надійності. Присутнім був запропонований Кодекс поведінки стосовно правил реалізації продуктів різної якості, наявних на українському ринку.

Учасники мали можливість покращити власні знання, розглядаючи позитивний європейський досвід, обговорюючи різні актуальні питання з українськими експертами в галузі органічного виробництва та маркетингу органічних продуктів. Результатом проведеного семінару стане безпомилкове просування органіку в торгівлі, а також фахова презентація споживачам продукції, що належить до категорії «здорових» продуктів.

 

Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 07-08 (09)' 2010

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: