Обираймо органік на свій стіл

Share on Facebook

Грудень традиційно дарує не лише зниження температури та снігові замети. Він несе звістку про наближення Новорічних, Різдвяних та інших чудових зимових свят!


різдво

Напередодні них підводяться підсумки зробленого в році, що минає, намічаються плани на новий період. Тож давайте озирнемось навколо, відмічаючи, як змінився органічний світ.

Численні дослідження свідчать про те, що не лише в Європейському Союзі зростає попит на органічні продукти (більш як на 10% за рік!). В США батьки почали купувати своїм дітям органічних продуктів на 41% більше, ніж у попередньому році. В Україні, не дивлячись на те, що в нашій державі порівняно не давно суспільство почало усвідомлювати, що ж таке органічні продукти і чим вони вигідно відрізняються від більшості інших присутніх на полицях продуктів, ринок споживання сертифікованих органічних продуктів в чергове подвоївся за рік. І це не просто гола статистка. За рік більше 10 ярмарок і фестивалів в різних регіонах країни гордо прикрашали вітчизняні товаровиробники, що презентували власні органічні продукти. Їх можна придбати вже в десятках магазинів Києва та інших українських міст. Органік стає ближчим!

МиловановТож, плануючи, що ж поставити на Новорічний стіл, не забудьте, зокрема, про органічні овочі та фрукти, свіжозаморожені та сушені ягоди, соки та сиропи, гриби, неперевершені м’ясні вироби з свинини та телятини, вино, шампанське. Неможливо описати всі ті страви, що можна приготувати з придбаних чи власноруч вирощених органічних чи принаймні безпечних натуральних продуктів! В решті решт і чай, каву, великий вибір шоколаду, що вироблені у відповідності органічним регулюванням ЄС теж можна знайти в наших магазинах. Готуючи подарунок, чому б не звернути увагу на органічні продукти? Адже цим Ви не лише зробите приємно близьким, продемонструвавши їм турботу про їх здоров’я, але й підтримаєте органічних виробників, зробите внесок у збереження довкілля!

Від імені Правління Федерації органічного руху України вітаю читачів ORGANIC UA з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Зичу сонця та світлих надій, 

Миру й втіхи на кожному кроці, 

Здійснення органічних планів і мрій 

У прийдешньому Новому році. Давайте жити у стилі ОРГАНІК! Читайте більше на сторінках журналу  "ORGANIC UA" 12 (13)' 2010

 

З повагою,

Голова Правління Федерації органічного руху України

к.е.н. Є.В.Милованов

Add your comment

Your name:
Your email:
Comment: