Мережа студентських кафе стане національною

Share on Facebook

 

student-cafe

Звичка харчуватися у мережах швидкого харчування незабаром може стати не такою вже й шкідливою. Декілька студентських їдалень по всій Індії починають запроваджувати практику здорового харчування. 

Таку спільну ініціативу запропонували випускники Індійського інституту менеджменту та громадської організації з популяризації індійської класичної музики та культури серед молоді.

Після позитивного результату експерименту з моделлю органічного громадського харчування під назвою «Joos», яку відкрив у власній альма-матер випускник Індійського інституту менеджменту 2008 р., пан Шіддхарт Джайсвал нині працює над упровадженням подібної моделі у загальнонаціональному масштабі.

Колишній студент пояснює: «Ідея мережі «Joos» полягає в тому, щоб популяризувати здорову їжу серед студентів у всіх студмістечках країни».

Згаданою ідеєю зацікавилась індійська мережа фаст-фуду «Spic Macay», яка погодилася допомогти втілити ідею у життя на базі власних існуючих закладів. Перший центр органічного харчування було відкрито в Делійському університеті, наступними на черзі є університети в м. Біхар.

«Якщо говорити про кількість та масштаби, – пояснює ініціатор, пан Джайсвал, – дирекція «Spic Macay» пообіцяла відкрити такі ресторанчики принаймні у 10 студмістечках у різних районах країни вже протягом наступного року. Студентство – майбутнє нації, тому ми мусимо дбати про здоров’я молодих людей!». Важко не погодитися, чи не так?

 

www.timesofindia.indiatimes.com
Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 03 (15)' 2011

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: