Філіппінці подвоюють свої доходи

Share on Facebook

 

filippinci-podvojujut-svoi-dohody

Органічне сільське господарство не лише пропагує безпечний та здоровий стиль життя, пропонуючи споживачам максимально екологічну й безпечну продукцію, але і дозволяє отримати майже вдвічі більше такої продукції порівняно з конвенційним агровиробництвом.

Пастор місіонерської організації «Humayan Ministry», яка опікується органічним сільським господарством, Джеррі Діонсон розповідає, що нині конвенційне виробництво приносить 25 тис. песо (4 500 грн) з 1 га за кожен виробничий цикл із кожної культури, тоді як в органічному виробництві фермер отримує еквівалент 8 200 грн. Це можна пояснити тим, що фермери, які використовують пестициди, гербіциди та хімічні добрива, витрачають більшу частину свого прибутку на ці потреби, збагачуючи тим самим хімічних індустріальних гігантів. 

Усю цю хімію вони використовують для «удобрення» ґрунту та боротьби зі шкідниками. З іншого боку, в органічному фермерстві дійсно дбають про здоров’я ґрунту, дотримуючись сівозмін та використовуючи при цьому лише природні компоненти. Наприклад, для боротьби з навалою армії черв’яків в органічному фермерстві використовують комах-трихограм, які харчуються яйцями шкідників.


«На початковому етапі переходу до органічних методів господарювання отримати високі доходи, як правило, непросто, проте через три-п’ять років після відновлення та нарощування родючості ґрунту це вже цілковита реальність, – пояснює пан Діонсон. – До того ж органічне сільське господарство – це зважений курс держави на збереження навколишнього середовища островів та здоров’я населення».

 

www.freshplaza.comЦю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 01-02 (14)' 2011

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: