Сертифіковано першу органічну ферму в Абу-Дабі

Share on Facebook

 

abu-dhabi-organic-farms

Зібралися в Абу-Дабі, але, звикнувши до органічних продуктів у Києві, хвилюєтеся: що ж там їсти?! Даремно! Першу визнану в усьому світі органічну ферму в Абу-Дабі (ОАЕ) нещодавно було сертифіковано за суворими органічними стандартами ЄС. Процес сертифікації господарства здійснив Центр європейської сертифікації, акредитований IFOAM, під контролем міжнародної організації ФАО під егідою ООН.

Органічна ферма в Абу-Дабі має 5 га площі, де вирощують помідори, гриби, капусту, моркву, огірки та зелень, полуницю і манго, а також займаються бджолярством. На початку вся продукція продаватиметься лише в одному еміраті Абу-Дабі, а згодом буде доступна по всій країні.

Представник ФАО в Об’єднаних Арабських Еміратах, Каян Джефф говорить, що ця ферма є пілотним проектом, створеним ФАО для популяризації та поширення органічного сільського господарства в ОАЕ. Він зазначає: «Ця ферма хоч і невелика, проте має амбітні плани. Цього року ми ще не мали достатньо продукції, аби експортувати її, але було проведено чимало просвітницької та навчальної роботи. Усі землі господарства – цілина, тут ніколи не займалися сільським господарством, не вносили ні пестицидів, ні синтетичних добрив. Роль ФАО у цьому проекті – надати рекомендації та технічну допомогу з дотримання норм та принципів органічного сільського господарства».

 

www.gulfnews.comЦю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 01-02 (14)' 2011

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: