Чи є користь від вулканічного попелу?

Share on Facebook

 

vulkanichnuj-popel

Як повідомляють садоводи, вулканічний попіл, який спричинив хаос у всій старій Європі, може бути корисним для сільського господарства.

 

Нагадаємо, 21 березня 2010 р. почав виверження вулкан Ейяф’яллаєкюль, що на півдні Ісландії. Чорна хмара з диму та попелу, що утворилася внаслідок виверження вулкану в Ісландії, паралізувала авіасполучення в Європі. Було закрито повітряний простір у багатьох країнах: Великобританії, Ірландії, Латвії, Франції, Данії, Бельгії, Швеції, Голландії, Фінляндії, частково Німеччині та Чехії, Норвегії та Польщі. Проблема не оминула й Україну. Сотні тисяч пасажирів були змушені чекати в аеропортах чи скористатися іншим наземним транспортом.

Незважаючи на такі перешкоди та побоювання складних наслідків з боку владних структур Європи, англійські садівники знайшли позитивний бік природного явища. Колін Дейл, садівник з центру «Notcutts garden centre», запевняє, що вулканічний попілджерело поживних речовин та засіб проти шкідників.

«Хоча вулканічний попіл спричинив незручності для більшої частини Європи, ми бачимо лише позитивний вплив хмари попелу для наших садів та городів, – запевняє Колін Дейл. – Вулканічний попіл допоможе вирішити одразу декілька проблем. Часточки попелу містять кисень, і кисневі подушки, які утворяться у ґрунті, можуть захистити рослини від різкої зміни температури, а також дозволять ґрунту утримувати вологу довше, що позитивно вплине на розвиток корисних бактерій у ґрунті та підвищить схожість насіння. А це, своєю чергою, є запорукою гарного врожаю».

Професор Джон Девідсон з Університету Дарема (Великобританія) доводить, що нині родючі ґрунти Індонезії завдячують позитивному впливу вулканічного попелу в далекому минулому: «Як правило, вулканічний попіл позитивно впливає на стан ґрунту, бо містить велику кількість різних мікроелементів та поживних речовин, які беруть участь у створенні родючого шару ґрунту. Проте, – додає він, – кількість попелу, яка випала цього разу, є досить незначною, щоб отримати неймовірні результати».

Незважаючи на такі висновки, Департамент із захисту навколишнього середовища, продовольчої безпеки та розвитку сільських місцевостей Великобританії (Defra) уважно стежить за вмістом та кількістю попелу, оскільки ефект для сільського господарства може бути неоднозначним. Залежно від хімічного складу, такий попіл може мати як позитивний, так і негативний вплив на сільське господарство та стан здоров’я людей. Занадто високий вміст фтору може стати отруйним для людей і рослин.

Мінсільгосп Великої Британії також уважно спостерігає за станом справ у продовольчих мережах. Близько 2% імпортованих товарів доставляються повітряним шляхом, хоча більшість із них є екзотичними товарами, як наприклад ананаси та квіти. У Європі ціни на подібні товари почали зростати вгору.

«Поки що ми не будемо бігати за свіжими овочами та фруктами, але якщо так піде і надалі, ринок свіжих екзотичних овочів та фруктів зазнає великих змін. Проблема вже торкнулася деяких компаній, які спеціалізуються виключно на цій продукції, – говорить речник Британського консорціуму свіжих продуктів харчування. – Нині найбільшого впливу зазнали фермери та квітникарі з Африки та Південної Америки. Наприклад, виробники з Кенії викинули на сміття близько 60 тонн броколі, горошку та інших овочів у результаті їх псування».

Експерти говорять, що виверження вулкану підкреслило крихкість глобальної системи постачання продуктів. Своєю чергою, це може бути добрим знаком для дрібних місцевих виробників. У разі дефіциту будь-яких продуктів місцеві виробники якісної продукції матимуть стимул заповнити елемент продовольчої системи, якого бракує.

Учені також стверджують, що вулкан навряд чи вплине на зміну клімату, збільшивши викиди парникових газів в атмосферу. Незважаючи на те, що вулкан щотижня викидав більше, ніж 150 тис. тонн вуглекислого газу, це лише незначна частина від загальних викидів вулканів у 44 млн тонн СО2 щороку. До того ж відбулося значне зменшення антропогенних викидів повітряного транспорту (щонайменше 1,5 млн тонн за 5 днів), проте переважна частина була компенсована завдяки автомобільному та залізничному транспорту.

www.naturalfoodsmerchandiser.com

www.telegraph.co.uk


   Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 07-08 (09)' 2010

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: