
У Мадриді з'явився готель, для будівництва якого було використано 12 тонн сміття.
Будівлю сміттєвого готелю спроектував німецький художник Ханс Шульт (Ha Schult). Готель практично позбавлений зручностей: у ньому немає опалення і душа, а також всього один біотуалет на десять осіб.
Каркас будівлі Beach Garbage Hotel на площі Кайя зібраний з дерева, а стіни і внутрішні приміщення обшиті відходами, які будівельники готелю кілька років збирали на іспанських пляжах.
Шульт сказав, що він сподівається привернути увагу до величезної кількості відходів, що з’являються від масового туризму в Європі.
Роуз Пікерас (Rose Piqueras), прес-секретар проекту, вважає, що його метою є «показати контраст картинам індустрії туризму ".
Проект обійшовся в півмільйона доларів. Готель простоїть в Мадриді кілька тижнів.
| < Попередня | Наступна > |
|---|