Датські вчені виявили, що нічний прийом їжі завдає великої шкоди зубам, підвищуючи ризик їх випадіння.
![]()
Для того, щоб вивчити це явище, було проведено дослідження, в якому взяли участь близько 2200 чоловік.
Результатом став висновок, що навіть в не залежності від виду вживаної їжі, нічний прийом їжі значно підвищує ризик випадання зубів. Дослідження тривали цілих шість років, після чого були зібрані дані і зроблені відповідні висновки. Основним критерієм обліку була кількість зубів, що залишилися у випробовуваних.
Вся загадка криється в видленні слини. Як відомо вночі організм виділяє набагато менше слини, ніж удень, в результаті чого їжа більший час залишається в ротовій порожнині, що і призводить до сильного псування зубів.
Для того, щоб зберегти зуби здоровими, медики постійно рекомендують після прийому їжі, зазвичай це 2 рази в день, також як мінімум за годину до сну рекомендується відмовитися від їжі. Ці заходи можуть, як мінімум запобігти негативному впливу неперетравленої їжі на зуби.
| < Попередня | Наступна > |
|---|