Показник ​​калорійності в меню сприятиме правильному харчуванню

Share on Facebook

 

Дослідники з'ясували, що показник ​​калорійності в меню страв ресторанів здатен направляти людей на правильне харчування.


калорії, харчування Було проведено опитування серед 15 000 чоловік, в результаті чого з'ясувалося, що ті люди, які звертали увагу на зазначені калорії, менше їх поглинали. Дослідження проводилися нью-йоркським департаментом охорони здоров'я. 

У 2007 році було опитано 7000 чоловік, а решта 8500 ще через 2 роки, коли в місті був прийнятий закон, який зобов'язував рестораторів вказувати калорійність продуктів в меню. Як виявилося, інформація виявилася корисною 15% відвідувачів 11 магазинам роздрібних мереж і 168 ресторанам. 

У середньому ці люди з'їдали на 106 калорій менше, ніж ті, хто не звертав увагу, на зазначену калорійність. Однак після прийняття закону середнє споживання калорій ніяк не скоротилося. До того ж деякі люди підвищили кількість споживаних калорій. 

Як стверджують експерти, це пояснюється хитрощами, якими користуються власники закладів. Вони почали збільшувати розміри порцій, а ціну залишати тією ж. Зрештою відвідувачі все одно поглинають більше калорій.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: