Сім'я в Китаї спеціально додала нітрит в молоко, яким отруїлися діти

Share on Facebook

 

Китайські фермери навмисно підсипали нітрит в молоко, яким потім отруїлися 39 осіб, з них троє дітей, які загинули, повідомляють китайські ЗМІ результати проведеного поліцією розслідування.


Отруєння молоком в Китаї

Минулого тижня в містечку Пінлан провінції Ганьсу 39 людей опинилися на лікарняному ліжку з симптомами сильного отруєння. Троє дітей, молодше двох років, померли. Як виявилося, причиною поганого самопочуття дорослих і загибелі дітей стало молоко, в якому було виявлено вміст нітриту. Молоко було вироблено місцевим фермерським господарством Ма Wenxuan, передає РІА «Новини». 
Розслідування показало, що небезпечне для людини речовина в молоко додала родина місцевих фермерів. У подружжя, за даними поліції, була давня комерційна суперечка з молочним підприємством, і вони вирішили «насолити» конкурентам. 

З 1 по 6 квітня подружжя двічі додавали в зібране ними молоко нітрит. Але наслідки виявилися більш серйозними, ніж вони вважали. 

В даний час правоохоронні органи продовжують розслідування, підозрювані вже затримані. Про те, яке їм може загрожувати покарання, поки не повідомляється. 

Довіра до китайської молочної продукції було підірвано після «меламінового скандалу» в 2008 році. Тоді через додавання в молоко, з якого вироблялася основа для сухих молочних сумішей, хімічної речовини меламін, померли шість дітей, ще 300 тисяч малюків захворіли на сечокам'яну хворобу. 

Щоб навести лад у галузі, у вересні минулого року Держрада Китаю розпорядився переглянути ліцензії виробників молочної продукції. У результаті виявилося, що лише близько 55% китайських виробників молочних виробів і молочних сумішей для дитячого харчування змогли одержати дозволи для продовження роботи. Більше 400 компаній були змушені припинити виробництво.


http://www.vz.ru

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: