Яскраве світло в спальні викликає безліч хвороб

Share on Facebook

 

svitlo-shkidlyve

Американські вчені з'ясували, що світло в спальні увечері під час засипання і особливо під час сну дуже шкідливий. Він порушує вироблення мелатоніну. Це впливає на те, наскільки ми висипаємося і розвивати такі хвороби, як цукровий діабет, артеріальну гіпертензію та ожиріння. 
Коли ви спите при вимкненому світлі рівень мелатоніну починає підвищуватися і досягає найвищих значень. У цей час він забезпечує виконання багатьох функцій організму - управляє ендокринною системою, надаєте вплив на імунітет, регулює артеріальний тиск, травлення та роботу клітин головного мозку. А яскраве світло перед і під час сну порушує вироблення мелатоніну. 
Дослідники з Гарвардської медичної школи в місті Бостон довели це. У своєму експерименті вони взяли 116 добровольців у віці від 18 до 30 років, які впродовж п'яти вечорів по 8 годин на день піддавалися впливу світла різної яскравості. А під час сну кожні 30-60 хвилин у них брали кров для визначення рівнів мелатоніну. 
У результаті вчені встановили, що чим яскравіше було світло, тим нижче був рівень гормону. 
«Невинна звичка спати при включеному світлі легко може обернутися стійкою гіпертонією і появою діабету 2-го типу», - попередив експерименту керівник.


Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: