Однодумці в Батумі

Share on Facebook

 

Грузія останнім часом не перестає дивувати і вражати весь світ своїми позитивними рішеннями й конструктивними сучасними шляхами вирішення різноманітних проблем. Змінюється країна, змінюються фактично всі сфери життя, зокрема стратегія екологізації агровиробництва.


Цих питань неодноразово торкаються не лише Президент країни Михаїл Саакашвілі та Католікос-Патріарх Грузії Ілія ІІ, але й активізована громадськість. Зокрема, 29-30 жовтня 2010 р. у Батумі відбувся черговий Міжнародний форум біопродукції та біорізноманіття, виставка агропромислової продукції, які організувало та провело Міністерство сільського господарства Аджарської Автономної Республіки.

Основною метою проведення цього форуму була демонстрація новітніх технологій у сфері виробництва біопродукції, популяризація органічних продуктів, а також сприяння місцевим і міжнародним підприємцям у представленні інноваційних технологій, обмін знаннями та інформацією, встановлення взаємовигідних зв’язків між учасниками форуму.

Традиційно в роботі заходу разом з однодумцями з Німеччини, Туреччини, Азербайджану, Вірменії взяла участь делегація Федерації органічного руху України. На запрошення організаторів з доповіддю про стан розвитку органічного руху в Україні виступив її Голова Правління Євген Милованов.

Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 12 (13)' 2010

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: