Австралія: прогрес органічного сектору

Share on Facebook

 

органік Австралія, прогрес органічного сектору, розвиток органіку

Провідні аналітики органічного ринку вважають, що органічне виробництво в Австралії може розраховувати на значний прогрес у 2010 р.


Дослідники зазначають, що для органічного сектора рушійною силою є преміальна ціна на товари. Прогнозується, що темпи росту органічного сектору підвищаться у 2010 р., порівняно із дещо сповільненими темпами росту в минулому 2009 р.


«Попит на органічні продукти в Австралії та у світі загалом значно зріс останніми роками, бо все більше споживачів надають перевагу продуктам позитивнішим для здоров’я та навколишнього середовища, – пояснює Роберт Браян, головний директор аналітичної компанії «IBISWorld Australia». – Передбачається, що обсяги продажу органічного сектору становитимуть 425 млн дол. США, що на 14,8% більше порівняно з 2009 р.».


Дослідники стверджують, що можливість отримати вищі прибутки, поліпшений асортимент, вільний доступ до органічних продуктів, а також зростання поінформованості споживачів є вирішальними факторами для подолання цінового диспаритету.

 

www.ausfoodnews.com.au
Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 04 (07)' 2010


 
 

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: