Різдвяний ярмарок уперше в Києві

Share on Facebook

 

kyiv-jarmarok

На свято великомучениці Варвари 17 грудня 2010 р. на майдані Незалежності було офіційно відкрито перший благодійний різдвяний ярмарок «Три мішечки. Від Миколая до Різдва». День виявився насиченим і завершився молебнем на початок доброї справи. Президент України та Предстоятель Української православної церкви запалили благодійні свічки, а головна ялинка країни засяяла вогнями.

Благодійний різдвяний ярмарок тривав до 9 січня 2011 р. Це перший різдвяний ярмарок такого масштабу на головному майдані держави з часів отримання незалежності.

На час його проведення майдан Незалежності перетворився на казкове містечко – з різдвяними вогнями, дерев’яними будиночками-лавками, поштою святого Миколая та сценою, на якій щодня виступали дитячі творчі колективи. Своїм співом і танцями аматорські та професійні творчі колективи Київщини та інших регіонів країни порадували чимало перехожих, які щиро аплодували всім артистам.

З новорічними привітаннями до гостей виходили і герої новорічних свят – Дід Мороз і Снігуронька. Найбільш знаковими заходами ярмарку стали фестиваль вертепів, парад янголів, що, за задумом авторів, мав нагадати киянам та гостям міста про давні традиції святкування Різдва.

Ярмаркове містечко працювало активно: тут можна було придбати новорічні чи різдвяні сувеніри, поласувати смачними солодощами, чи… допомогти дітям. Усі гості мали змогу долучитися до благодійництва і допомогти тим, хто цього потребує. На ярмарку можна було знайти кілька різних скриньок: на кожній із них написано, куди підуть пожертвувані гроші чи речі з неї. Таким чином, люди самі мали змогу обрати, кому саме вони бажають допомогти більше.

На ярмарку, окрім іншого, відвідувачі мали нагоду придбати органічні та натуральні продукти харчування у будиночку «Органічна смакота». Спільними зусиллями торговельного дому «Органік Ера» та «Органік Дому», за підтримки інших активних учасників органічного руху України було представлено широкий спектр органічної продукції. Стійким попитом тут користувалися сертифіковані органічні продукти таких добре відомих торгових марок, як «Пан Еко», «ЕтноПродукт», «Натур Бутік» та багатьох інших. Кожен мав можливість не лише ознайомитися з органічними товарами, але і скуштувати приготовані на Ваших очах органічні страви – засмажені на грилі неперевершені органічні ковбаски «Пан Еко» із Закарпаття. Гостям ярмарку пропонували випити свіжого молока, чаю з органічним медом, насолодитися неповторним ароматом та дивовижним смаком органічної кави, придбати соки, сиропи, повидла, набори для приготування справжнього різдвяного узвару та інші вироби і, найголовніше, переконатися в перевагах справжньої органічної продукції!


Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 01-02 (14)' 2011

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: