Влада Одеської області за розвиток органічного виробництва

Share on Facebook

 

vlada-odeskoi-oblasti

28 січня 2010 р. у приміщенні Біляївської райдержадміністрації відбулася робоча нарада, присвячена розвитку органічного сільського господарства.

Ініціатором наради виступило Управління зовнішньоекономічних зв’язків і євроінтеграції Одеської обласної держадміністрації в особі заступника начальника управління В. Бондарука. На заході були присутні представники фермерських господарств району, громадських організацій, члени сертифікаційної компанії «SGS» і компанії-виробника біологічних засобів захисту рослин –члена Федерації органічного руху України - ТОВ «Центр Біотехніка». Біляївську райдержадміністрацію представляв заступник голови М. Рудь.


Зацікавленість у реалізації проекту в Біляївському р-ні Одеської обл. обумовлена насамперед тим, що саме тут знаходиться водозабір питної води з Дністра, який обслуговує Одесу та весь південь області. При цьому вся зона вище водозабору знаходиться під інтенсивним сільським господарством, що викликає тривогу у фахівців, які відповідають за безпеку питної води. Вийти з ситуації, що склалася, можливо шляхом упровадження на вищевказаних територіях технологій органічного сільського господарства.


Як відзначили учасники робочої наради, Одеська обл. має всі складові розвитку успішного проекту з розвитку органічного виробництва в області. На думку представника Управління зовнішньоекономічної діяльності обласної держадміністрації, органічне сільське господарство найближчим часом може стати одним з основних пріоритетів розвитку економіки регіону.Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 01-02 (14)' 2011

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: