Стефан Романів, Голова Союзу Українських Організацій Австралії, Генеральний секретар Світового Конгресу Українців: "Я так думаю" (ORGANIC UA, 01-02(05)'2010)

Друк
Share on Facebook

 

25

Здоров’я - це Божий дар, який треба шанувати. Харчування - це частина забезпечення цього здоров’я. Я стараюся, де можливо, вживати продукти, які допомагають мені втримувати своє здоров’я. Правильне харчування разом з руханкою - це для мене рецепт здорового життя. Органічний харч, очевидно, - один із найздоровіших продуктів, які людина може споживати.

На все є вибір, тому треба постановити собі, там де можливо, вибирати те, що допомагає, скріплює або доповнює. Те саме відноситься до харчування – тому маємо робити вибір на користь здорового харчу або харчів, які протистоять холестерину, високому тиску або іншим хворобам. Тому голосуймо за те, що здорове!

Вітаю Вас з Різдвом Христовим. Нехай новонароджений Ісус наповнить наші серця  любов’ю до своєї родини, знайомих та свого ближнього  та  подасть нам душевного спокою . Нехай Новий рік буде для Вас та Вашої сім’ї  щасливим!

Христос Рождається! Славіте Його!

Коментарі (1)
1Вівторок, 12 травня 2015, 19:24
Стефанія Шевцова,голова Асоціації "Українська родина" м.Мурсія,Іспанія.
Доброго Вам здоров"я! Спостерігаю за роботою громадських організацій світу з того часу,як очолила групу заробітчан в Іспанії у м.Мурсія.Головне,над чим працюємо- це зберегти українську мову і культуру в українських дітей,народжених в Іспанії.
Здоровий спосіб життя - це найголовніше,про що повинна дбати людина.

ПРОШУ МЕНЕ ПОЧУТИ: у нас зараз є на реабілітації 14 українських бійців.Ми робимо все,що можемо,щоб покращити їх самопочуття,але збираємо мало грошей,щоб протезувати руки та ноги. Нас у Мурсіїї живе 5-6 тисяч, а на стільки хлопців треба більше як 100 тис.євро,тому ВИМУШЕНА ПРОСИТИ,хоч не дуже вмію це робити,адже все життя була вчителем.

Якщо зможете порадити мені щось,прочитавши цей коментар,прошу відреагувати електронною поштою.

Дивіться наших хлопців,що приїхали на реабілітацію в Іспанію з фронту з України

на armia sos murcia та Українська суботня школа ім.Св.Миколая \ новини сайту\

Наперед завдячую від себе та від імені поранених бійців,які стали каліками у неоголошеній війні 21 століття .

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: