Юрій Муратов, директор ТОВ «Центр Біотехніка»: "Я так думаю" (ORGANIC UA, 12-02 (26)' 2013)

Друк
Share on Facebook
71

Одним з вирішальних факторів прогресу економіки країни має стати прогрес у її аграрній сфері, потенціал якої по цей день використовується мляво як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках. Переконаний, що вагомою складовою зовнішньоторговельного потенціалу України у недалекому майбутньому стане експорт продукції органічної, у виробництві якої лідируюче місце України у Європі просто дано самим провидінням. Для цього в Україні є все необхідне. Наше спільне завдання – цей потенціал використати і розвинути.

Одеський гумор – явище особливе та оптимізм, поряд з відомим інтернаціоналізмом, йому притаманні. Непрості нині для всіх нас часи кризи ще далеко не минули, проблем великих і малих і у країни, і в кожного з нас удосталь. Однак доречно сказати словами героя відомого одеського анекдоту, чоловіка досить похилого віку, однак доволі оптимістичного, який на запитання щодо стану його здоров’я відповідав: «Нє дождьотєсь!».

Оптимізм та працьовитість народу України переможуть будь-які кризи і негаразди. А труднощі, з якими доводиться зіштовхуватись нам усім, безумовно, тимчасові, на що наводять результати нещодавніх опитувань, які показали, що в щастя вірять понад 80% громадян України! З Новим роком і щасти Вам!

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: