Марія Бурмака, українська співачка, народна артистка України, кандидат філологічних наук: "Я так думаю" (ORGANIC UA, 09(19) '2012)

Друк
Share on Facebook

58Я намагаюсь дотримуватися здорового способу життя, хоча ніколи не доходжу до фанатизму в цьому питанні. Думаю, якщо вчасно та корисно харчуватися – це вже гіперздоровий підхід. Вважаю, чи не найважливіше, що я зробила у своєму житті (чотири роки тому кинула палити), – це 100 балів уперед до здорового життя. Тоді почала добре та корисно харчуватись. Для себе я вирішила, що найважливіше – їсти продукти, вирощені на наших теренах і в сезон, характерний для цих продуктів, приміром, яблуко, яке виросло в Україні, для мене смачніше. Те ж саме можу сказати про полуницю, у нас вона навіть пахне по-справжньому.

Купую продукти я не в спеціалізованих магазинах, хоча знаю, що на Заході та в інших країнах наразі це дуже модно, а коли їжджу по Україні, в дальніх від Чорнобиля регіонах.

Не забуваю, що вживаючи овочі та фрукти, ми іноді самі себе обманюємо, адже не всі соки, овочі та фрукти з магазину (так само, як і куплені десь у бабусі) мають достатній вміст поживних речовин. Я вже не кажу про вміст ГМО та пестицидів у цих продуктах.

Можу додати, що я всіма силами намагаюсь не переїдати на ніч, споживаю більше овочів та фруктів, ніж хліба та печива. І ще одне: завжди ставлюсь позитивно до життя – адже саме в цьому справжній ключ до успіху!

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: