Микола Кобець, старший експерт аналітично-дорадчого центру Блакитної стрічки ПРООН: "Я так думаю" (ORGANIC UA, 05-06(17) '2011)

Друк
Share on Facebook

6

В Україні є багато людей, небайдужих до збереження здоров’я нації та рідної землі-годувальниці. Різними шляхами приходили вони до розуміння нашої єдності з природою та необхідності збереження родючості славетних українських чорноземів та всього біорізноманіття, що поки ще існує поруч з нами. На свій страх та ризик вони переходили на нові, альтернативні шляхи ведення сільськогосподарського виробництва, до яких відноситься й органічний спосіб сільськогосподарської практики.

З прийняттям Закону України «Про органічне виробництво» отримано новий поштовх на шляху до переходу України на засади так званої «зеленої економіки». Попереду багато клопіткої роботи: подальше формування нормативної бази органічного сектора, розвиток інфраструктури ринків цієї продукції, забезпечення відповідної якості органічних продуктів, боротьба з недобросовісною конкуренцією з боку «псевдоорганічних» продуктів харчування...

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: