Вишня – багате джерело магнію

Share on Facebook

 


Своїм темним кольором вишня завдячує рослинному пігменту антоціану, що підвищує стійкість дрібних кровоносних судин, має протизапальну, кровоспинну, а також ефективно знижує артеріальний тиск.


вишняЦьому біологічно активному барвнику медики відводять важливу роль у профілактиці серцево-судинних захворювань. А його антивірусний і бактерицидний ефекти помічні при грипі, ангіні, запаленні ясен.

Також вишня – багате джерело фолієвої кислоти. Беручи участь в утворенні еритроцитів, лейкоцитів і тромбоцитів, вона регулює кровотворення, а отже, захищає організм від анемії.

У цій соковитій ягоді ще міститься вітамін РР (нікотинова кислота) має судинорозширювальні властивості, сприятливо діє на кровотворення. До речі, без цього вітаміну в людини розвивається пелагра («шорстка шкіра»).

Нарешті, головне достоїнство вишні - магній. Сучасна медицина визнає його жіночим мінералом номер один. Під «заступництвом» цього мікроелемента більше 300 речовин, що здійснюють і прискорюють хімічні процеси в організмі.

Магній – один із важливих мінеральних складових кісткової тканини. Достатня кількість його разом із кальцієм і вітаміном Д зміцнює кістки, сповільнює зменшення кісткової маси, що відбувається з віком. Крім того, магній нормалізує обмін глюкози, тим самим поліпшує настрій, допомагає перебороти швидку стомлюваність.

Джерело
Відомості-UA.com

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: