Журавлина творить дива

Share on Facebook

журавлина, органічні продукти, вітаміни, здорове харчування

Журавлина – унікальна ягода, яку в народі називають «північним виноградом» і «ягодою здоров’я». Батьківщиною журавлини є Північна Америка. У Західну Європу та Україну журавлина потрапила з Нової Англії. Її бочками навантажували на кораблі, які поверталися до Європи.

Колоністи назвали її cranberry: по-англійськи berry - "ягода", а crane - "журавель". Під вагою квітки рослина нахиляється, нагадуючи схилену шию журавля. Звідси ж і українська назва цієї ягоди - «журавлина».

Кисло-солодкий журавлиновий соус чи журавлинове желе є складовою кулінарних традицій корінних американців. Індичка, кукурудза, гарбуз і журавлиновий соус - символи Дня Подяки. Вони часто фігурують у святкових прикрасах і на вітальних листівках.

Журавлина є однією з найбільш корисних ягід лісу. Доведено, що ягоди журавлини містять велику кількість антиоксидантів - речовин, здатних поглинати в організмі шкідливу дію вільних радикалів. Давно відомо, що антиоксиданти борються з першими ознаками старіння шкіри. Крім того, щоденне споживання стакану журавлинового соку або сиропу, ви назавжди позбавитись від "шкідливого холестерину", піднявши тим самим рівень «сприятливого холестирину» високої густини.

Свіжі ягоди, а також сік, морс, сироп, кисіль, варення і повидло з журавлини стимулюють виділення шлункового соку. Тому їх часто використовують для лікування гастритів з пониженою кислотністю і при запаленні підшлункової залози. Вони попереджують утворення каміння у нирках.

Журавлиновий сік – чудовий засіб для лікування багатьох хвороб, у т. ч. респіраторних захворювань та грипу. Він понижує високу температуру, виводить шлаки і, що найголовніше, посилює дію ліків (антибіотиків і сульфаніламідів) у декілька разів, тому так корисно запивати ці ліки журавлиновим соком. А все тому, що журавлина – чемпіон за вмістом таніну. Він має здатність збирати в організмі різні хвороботворні бактерії і виводить їх назовні.

У журавлині містяться такі важливі мікроелементи як фосфор, калій, кальцій, марганець, залізо, кобальт та йод. У великій кількості в ягодах містяться вітаміни C (30 мг) та P (0,1 мг), а також вітаміни B1 (0,03 мг) та B2 (0,02 мг). У великій кількості в ягодах містяться вітаміни C (30 мг) та P (0,1 мг), а також вітамін B1 (0,03 мг) і вітамін B2 (0,02 мг). У журавлині багато урсолової кислоти, яка генетично і за структурою близька до багатьох фізіологічно важливих гормонів.

Найважливішими компонентами журавлини є органічні кислоти (2-5%) та цукри (3-4%). Основними кислотами є яблучна, хінінова та лимонна (2,4-3,3%). Особлива роль належить бензойній кислоті, яка володіє антисептичними властивостями. Цукри представлені в основному глюкозою (2,4%) та фруктозою (0,3%). Крім того, в ягодах міститься пектин (0,7-1%).

Журавлина – вічнозелена рослина з маленьким листям та темно-червоними, соковитими, кислими на смак ягодами. В Україні її можна зустріти у Карпатах і Закарпатті, у Рівненській, Чернігівській, Житомирській областях. Цвіте у травні-червні, плоди дозрівають у вересні. Якщо така перспектива не радує — тоді вам у найближчий спеціалізований магазин! Але пам’ятайте, що на ступінь корисності ягід впливає місце їх походження. Звісно ж, радимо за будь-яких умов, надавати перевагу журавлині та продуктам її переробки (сиропам, повидлу, сокам тощо), які мають маркування «органічний продукт»! Ліпше всього, звісно, купувати при цьому продукти українського походження!

 

Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 02' 2009

Коментарі (1)
1Неділя, 04 грудня 2011, 22:47
РазвесистаяКлюква
Прикро відчувати захоплення американським автора тексту. З твердженням про американське походження журавлини, думаю, не погодяться мешканці півночі Европи та Росії, де журавлина росла на болотах ще до мандрівок Колумба... Хіба що назва "журавлина" має англо-саксонське походженя (але ж чи американське?).

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: