Цього літа рекомендують їсти манго

Share on Facebook

 

Фахівці пропонують переключитися цього літа на здорове харчування. У першу чергу варто звернути увагу на фрукти, а особливо на манго.


манго

Своїми чудовими властивостями цей фрукт зобов'язаний поживним речовинам і клітковині. За словами експертів, він може стати гарною альтернативою бутербродів та  інших продуктів, якими зазвичай перекушують.

Фрукт містить багато бета-каротину. Ця сполука є попередником вітаміну А і сильним антиоксидантом, що захищає клітини від ушкоджень вільними радикалами, а також підвищує імунітет.

Крім цього, в манго є й інші поживні елементи, що знаходяться там у надзвичайно високій концентрації. Тому дієта, в яку включений цей фрукт, дозволить не тільки втратити кілограми, але і не призведе до дефіциту важливих елементів, що характерно для дієт.

Аби отримати достатню порцію поживних речовин, не потрібна велика порція манго. У день досить з'їдати один фрукт. Це дозволить перекрити потребу у вітаміні С, зміцнити кістки за рахунок мінералів, кальцію, магнію і вітамінів групи В.

Також манго багаті лікопіном. Ця сполука надходить в організм тільки з продуктами харчування, виконуючи функцію антиоксиданту.

Ну і звичайно радимо Вам обирати тільки органічні фрукти, адже вони позбавлені будь-якої "хімії" і нестимуть у собі справжню користь для Вашого організму.


Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: