Риб’ячий жир захистить мозок від впливу шкідливих продуктів

Share on Facebook

 

Риб’ячий жир здатний знизити негативний ефект від прийому шкідливих продуктів на мозок людини, стверджують дослідники з Університету Ліверпуля.

 

рибячий жирВчені проаналізували 185 дослідних робіт на тему впливу риб’ячого жиру на здоров’я людини. Фахівці взяли за основу те, що шкідливі продукти порушують нейрогенез – процес формування нових нервових клітин. Виявилося, що раціон, багатий омега-3 жирними кислотами, може впоратися з цим, стимулюючи зону мозку, яка і відповідає за прийом їжі, а також контролює навчання і пам’ять.

Фахівці встановили, що риб’ячий жир не впливає безпосередньо на нейрогенез. Зате він не дає цукрові і жиру гальмувати систему контролю прийому їжі. Риб’ячий жир імітує ефект низькокалорійних дієт. Вчені настійно рекомендують включити його в раціон, щоб поліпшити загальний стан здоров’я.

Експерти нагадали, що на вагу тіла впливають багато факторів, зокрема, і раціон. Надмірне споживання цукру і насичених жирів загрожує не тільки збільшенням ваги, але порушеннями метаболізму і розумової роботи. Дані зміни також видно в структурі мозку. Зокрема, вони позначаються на нейрогенезі. Таким чином, існує зв’язок між ожирінням і нейродегенеративними розладами.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: