Вживання фруктів та овочів сприяє зміцненню кісток

Share on Facebook

 

Підвищення вмісту лугу в харчуванні, отримане через вітаміни і біодобавки або за допомогою фруктів і овочів, зміцнює скелет.

 

185

У науковому експерименті 171 учасник від 50 років і старше отримував або плацебо, або дози бікарбонату калію, натрію або хлористого калію протягом трьох місяців. Додавання лугу дозволяло скоротити втрату кісткової маси.

Дієта з високим вмістом білка і зернових продуктів, навпаки, сприяла виробництву кислоти в організмі, яка збільшує виведення кальцію і ослабляє кістки, встановили вчені.

До втрати кісткової маси і частих переломів можуть призвести спадковість, спосіб життя, раціон та інші чинники. Зазвичай лікарі радять звертати увагу на вітамін D і кальцій для міцних кісток. Однак медики Університету Тафтса  вважають, що кислотний баланс теж має важливе значення. Здатність організму контролювати дію і кількість кислот зменшується з віком. Терапевти зафіксували, що метаболізм корисних речовин з фруктів і овочів допомагає виробленню бікарбонату, одного з лужних сполук в тілі. Цей процес мав сприятливий ефект на стан кісткової тканини і запобігав втраті кальцію.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: