Червона ікра замінить вітаміни з аптеки

Share on Facebook

 

Взимку через відсутність різноманітних свіжих овочів та фруктів складніше правильно харчуватися. На допомогу може прийти червона ікра, оскільки вона містить низку важливих вітамінів.


07

Кожна ікринка на третину складається з білка, який легко і швидко засвоюється людським організмом — буквально протягом години. Крім того, червона ікра містить велику кількість поліненасичених жирних кислот. Вони поліпшують діяльність мозку, корисні для зору, підвищують імунітет, володіють сильними протиалергічними властивостями.

Ікра — універсальний засіб для підвищення гемоглобіну в крові. В ікринці знаходиться багато цінних мікроелементів — фосфору, заліза, фолієвої кислоти, калію, йоду. Ці речовини важливі для профілактики захворювань щитовидної залози, необхідні для нормального метаболізму і зміцнення кісток.

Крім мікроелементів, в ікрі містяться найважливіші вітаміни: вітамін А (покращує імунітет, зміцнює судини підвищує зір), вітамін D (приймає участь у формуванні і зміцненні кісток), які особливо корисний вагітним жінкам і матерям, які годують груддю, для профілактики рахіту у дітей, вітамін Е ( нормалізує обмін речовин в статевих залозах, омолоджує клітини).

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: