Волоські горіхи нормалізують роботу підшлункової

Share on Facebook

 

Ядра волоського горіха  містять до 25 відсотків білків (так як домашній сир), а один кілограм горіхів може стати заміною одного кілограма яловичини.


горіхи

Лікарі радять вживати горіхи виснаженим та перевтомленим пацієнтам, породіллям і літнім людям.

Головний секрет популярності волоського горіха — звичайно ж ядро. Воно містить від 40 до 90 відсотків жирів, 15 — вуглеводів, мінеральні солі фосфору, кальцію, калію, азоту, заліза, кобальту, йоду, цинку та інші, вітаміни A, B1, В2, С, Е, F, PP. Правда, у міру дозрівання високий вміст вітаміну С у волоських горіхах зменшується, але в молодих плодах аскорбінової кислоти навіть більше, ніж у шипшині.

З’їдаючи по 50 г ядер горіха щодня протягом півтора тижня, можна нормалізувати роботу підшлункової залози. Корисні горіхи і хворим на гастрит. 25-100 г ядер щоденно знизять кислотність. А при гіпертонії і ожирінні рекомендують вживати їх по 100 г, проте через високу калорійність горіхів вживати їх потрібно в міру.

Корисним є не лише ядро горіха. Так, чай з листочків волоського горіха позбавляє від захворювань шкіри, катарів шлунково-кишкового тракту і ще застосовується як глистогінний засіб.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: