ОРГАНІК - ЦЕ МИР

Share on Facebook

17

Початок кожного нового року зазвичай характеризується певною магією, дарами від Святого Миколая. Цей період ми намагаємось пов’язувати з активізацією тих чи інших процесів, видів діяльності, змінами в житті. Хоча дійсність часто далека від доброї казки…

Золотий батон на столі та обладнана за останнім словом лабораторія для перевірки якості та безпечності продуктів харчування у «гаранта» вдома – яскрава демонстрація того, що він не був добрим чарівником у блакитному гелікоптері, та його хвилювало здоров’я не всього народу, а лише власне. І це, певно, серед іншого, мало суттєвий вплив на доволі тривалий шлях прийняття вітчизняного органічного законодавства.

Спроба своєрідного новорічного подарунка у формі внесення змін до Державного бюджету задля державної фінансової підтримки органічного сектора в сумі понад 9 млн грн (узгоджені з Федерацією органічного руху України), офіційно подані до Верховної Ради групою народних депутатів, на жаль, не увінчалась успіхом – вони не були враховані.

Цьогорічні новорічні зміни для учасників органічного руху тісно пов’язані зі вступом у дію Закону України «Про виробництво та обіг органічної сільськогосподарської продукції та сировини», текст якого поки залишає бажати кращого, і тому парламентарями спільно з експертами органічного руху завершується підготовка відповідних змін і доповнень до закону. Паралельно готуються два десятки постанов, правил, які регулюватимуть виробництво та обіг органічної продукції: зерна, молока, хліба… Але не хлібом єдиним живе людина. Степан Бандера казав: «Коли поміж хлібом і свободою народ обирає хліб, він зрештою втрачає все, в тому числі і хліб. Якщо народ обирає свободу, він матиме хліб, вирощений ним самим і ніким не відібраний». Слова ці актуальні й нині, у період неприкритої кремлівської агресії, коли важливо не піддаватись на провокації, але бути готовими будь-якої миті почати знищувати шкідників: органічні фермери добре знаються на цьому.


Згуртувавшись, давайте продовжувати жити у стилі ОРГАНІК, адже ОРГАНІК – ЦЕ МИР! Читайте більше на сторінках журналу  "ORGANIC UA" 12-02 (30') 2014

 

З повагою,

Голова Правління Федерації органічного руху України

к.е.н. Є.В.Милованов

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: