Органічні морепродукти: міф чи реальність

Share on Facebook

Чи бачили ви коли-небудь морепродукти з маркуванням «органік» у магазинах, супермаркетах чи меню ресторану?


393

Будьте обережні – насправді ці «органічні» продукти можуть часто-густо означати зовсім не те, чого ви очікуєте! Не лише в Україні немає стандартів, що регулювали б органічне виробництво морепродуктів. І в США для цієї продукції все ще немає остаточно визначених стандартів NOP. Натомість тут використовують органічні стандарти приватних компаній чи діючі стандарти ЄС. Проте спеціалісти вважають, що всі вони не відповідають суворим вимогам споживачів до органічної продукції.

 

Різниця між органічними та «дикими» морепродуктами

 

Органічними є лише ті продукти, які пройшли жорсткий контроль та процес відповідної сертифікації, відповідаючи суворим критеріям: жодних пестицидів, гормонів, токсинів, ГМО; лише органічні корми, природні умови утримання. Оскільки джерела харчування та ареал природного проживання дикої риби повністю неконтрольовані, такі морепродукти не можуть вважатись органічними.

 

Американська дилема

 

Що стосується риби та всієї продукції аквакультури з маркуванням «органік», Сполучені Штати нині стоять перед складною дилемою. Представники Національної ради з органічної сертифікації вважають, що морепродукти дикої природи не можуть бути сертифіковані за органічними стандартами у результаті небезпеки забруднення такими токсинами, як наприклад ртуть чи діоксин. Проте, на жаль, зараз розглядаються стандарти для рибних господарств, що на порядок нижчі за подібні для органічного тваринництва, тому також не виключають потрапляння подібних токсинів до вашої тарілки.

Основним джерелом суперечок з цього приводу є рибне борошно та риб’ячий жир дикої аквакультури, які використовують для годівлі риби на розведенні. Як ви здогадались, усі токсини такого корму можуть стати частиною вашої «органічної» рибної страви.

Активісти і споживачі наголошують, що сертифіковані за органічними стандартами морепродукти мають вирощуватись у господарствах закритого типу, де буде легко прослідкувати всі етапи виробництва.

 

Прогалини стандартів ЄС

 

Стандарти ЄС визначають норми виробництва продукції аквакультури, хоча і тут все ще є певні недопрацювання. Наприклад, європейські стандарти не забороняють повного виключення неорганічної дикої риби у годівлі органічної аквакультури, натомість лише обмежують її кількість до мінімальних розмірів. Крім того, тут немає і суворих критеріїв для мінімізації забруднення рибного господарства. Також дозволено виробництво органічної продукції й у відкритому океані, незважаючи на можливість екологічних проблем, пов’язаних з цим типом виробництва.

Більшість видів риб вимагає багатої на білок дієти, яку забезпечують завдяки рибному борошну та олії; їх, як правило, виробляють з дикої риби. Один же з ключових принципів органічного сільського господарства передбачає вирощування тварин на повністю органічній дієті, насамперед тому, що життя диких риб не можна контролювати.

 

На що звернути увагу

• Використання неорганічної аквакультури як корму в органічних господарствах повинно бути заборонено – не можна нехтувати головні принципи органічного виробництва, аби зробити виготовлення морепродуктів більш зручним.

• Необхідно встановити чіткі стандарти для забезпечення якості води та охорони водних ресурсів.

• Океанічна аквакультура повинна бути заборонена в органічній сертифікації.

• Будь-яке, навіть екстрене, використання антибіотиків та синтетичних ліків недопустиме в органічному виробництві. 

 

Чи будемо ми їсти 100% сертифіковані органічні морепродукти, залежить від добросовісності виробників, органів сертифікації та органів влади, які мають належним чином контролювати виробництво аквакультури. Для українців, які ще не мають власних законодавчо встановлених норм органічного виробництва, зокрема й аквакультури, є чудовий шанс добре попрацювати, проаналізувавши найкращий світовий досвід та виключивши типові помилки, розробити власні високі стандарти органічного виробництва. Адже ми, українці, заслуговуємо лише на найкраще!


Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 04 (16)' 2011

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: