ORGANIC UA вітає з новорічними та різдвяними святами

Share on Facebook

Милованов

З Новим роком, браття милі,
В новім щастю, в новій силі
Радісно вітаю вас
І бажаю, щоб в здоров’ю,
В мирі, з братньою любов’ю
Відтепер ішов нам час.

Цими чудовими, завжди актуальними рядками великого І. Франка хотів би привітати читачів «ORGANIC UA» з новорічними та різдвяними святами, що наближаються.
Щороку ці дні у більшості з нас викликають дещо спірні відчуття. З одного боку – це підведення підсумків за рік, що минув, аналіз як помилок, так і звершень за цей період, з іншого – накреслення свіжих планів, задумів, зародження чергових надій на їх здійснення в новому – 2012 році.
От і ми в цьому номері ділимося з вами коротким оглядом основної, підсумкової практичної органічної події року – ІІІ Всеукраїнського ярмарку органічних продуктів, який зібрав у Києві всіх прогресивно мислячих людей: як виробників, так і споживачів дійсно здорових, органічних продуктів.
На сторінках цього номера ми також продовжуємо знайомити вас із найбільш відомими особистостями органічного руху планети. Публікуючи їхні ексклюзивні інтерв’ю, дані нашому журналу, ми прагнемо продемонструвати близькість і спільність багатьох не лише проблем, але й перспектив, що існують як у нашій країні, так і на міжнародному рівні. Розвиваючи органічний сектор, ми неодинокі у своєму прагненні робити добро землі, близьким, рідним, усьому навколишньому світу. В Гані, Індії, Фінляндії, США, Україні, в усьому світі все більше людей протистоять спробам транснаціональних корпорацій труїти землю та людей отрутохімікатами та ГМО, все більше господарів з великої літери переходять на органічні методи господарювання, надаючи нам, зокрема, можливість організувати святкові новорічні ековечірки, де на столах стоятимуть улюблені нами органічні наїдки та напої.

 


Давайте жити і святкувати в стилі ОРГАНІК! Читайте більше на сторінках журналу  "ORGANIC UA" 11-12 (21') 2011

 

З повагою,

Голова Правління Федерації органічного руху України

к.е.н. Є.В.Милованов

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: