Фейсом до органіку

Share on Facebook

 

Cвою нішу у Facebook зайняли такі провідні організації органічного світу, як «Organic Food Finland», «Malta Organic», «Organic Trade Association» та багато інших. Наслідуючи приклад своїх іноземних друзів, «ORGANIC UA» теж не минає стороною Facebook.


photo_facebook

28 лютого 2011 р. в Лос-Анджелесі відбулась 83-я церемонія вручення кінопремії «Оскар 2011». Хоча найкращим фільмом року було визнано стрічку «Король говорить», кінострічка «Соціальна мережа» отримала 3 статуетки, здобувши перемогу в таких номінаціях: найкращий адаптований сценарій, найкращий монтаж, а також найкращий саундтрек до фільму, ще раз голосно заявивши про себе на цілий світ. «Соціальна мережа» – історія створення найпопулярнішої нині у світі соцмережі «Facebook» та її геніального ініціатора та творця Марка Цукерберга. Він довів здатність об’єднати не лише більшість американців, а практично весь світ, адже 600 млн людей – поточне число користувачів «Facebook», який став восьмим за відвідуваністю сайтом в Україні і другим за відвідуваністю в США. «Facebook» має близько 1,3 млн українських користувачів.

Учора ми не могли уявити собі світ без автомобілів, телевізорів, мобільних телефонів та Інтернету. Сьогодні цю низку доповнюють та впевнено продовжують соціальні мережі. У переважної більшості представників сучасного покоління слово «Інтернет» уже асоціюється з «Facebook», «Twitter», «Vkontakte» тощо, які зайняли своє місце під сонцем поряд з такими гігантами, як «Google», «Bing» та «Yahoo».

Багато ділових людей використовують «Facebook» як засіб оперативного спілкування. Адже можливість миттєвої комунікації ще більше розширює їхні можливості та розв’язує руки. Меню «друзі» для них є нічим іншим, як списком потенційних клієнтів, замовників, виконавців чи інвесторів. У всьому світі дедалі більше простежується тенденція призначати зустрічі завдяки соціальним мережам.

Для молоді забезпечено можливість створювати тематичні групи, які об’єднуватимуть людей у так звані спільноти. Тематика груп тут необмежена: від справжніх шанувальників класичної музики і до людей, які хочуть вести здоровий спосіб життя, від запеклих фанатів футболу і до прибічників органічного виробництва, від справжніх гурманів якісної натуральної продукції і до палких захисників навколишнього середовища.

Блукаючи просторами соціальних мереж, Ви можете натрапити на сторінки відомих людей, організацій, телеканалів, корпорацій тощо. Зокрема, свою нішу у «Facebook» зайняли такі провідні організації органічного світу, як «Organic Food Finland», «Malta Organic», «Organic Trade Association» та багато інших. Наслідуючи приклад наших іноземних друзів, «ORGANIC UA» теж не минає стороною «Facebook». Знайти нас та приєднатися до друзів Ви можете за адресою: http://www.facebook.com/organic.ua

Долучившись до нашої спільноти, Ви почнете оперативно отримувати найсвіжішу інформацію від нашого видання, навіть деякі матеріали до їх безпосередньої публікації в журналі. Якщо Вам не байдужі власне здоров’я, добробут і самопочуття Ваших дітей та близьких Вам людей, стан екології у регіоні, де Ви мешкаєте, та загалом всієї України і світу, якщо Ви хочете змінити своє життя на краще, розпочати здоровий стиль життя або ж просто цікавитись тим, що робиться навколо Вас, то серед потоку інформації, що протікає на нашому порталі, Ви обов’язково зможете віднайти щось цікаве як для себе, так і для своїх рідних. Наша сторінка у «Facebook» принесе Вам не тільки позитивні емоції та користь від проведеного часу, а й нових друзів та однодумців, яких Ви неодмінно зможете там знайти, а це все ж таки є головним та безцінним у нашому жорстокому «матеріальному» світі.

 

Натиснувши на клавішу "Запропонувати друзям", Ви легко зможете порадити ORGANIC UA та конкретні статті, людям, які знаходяться у списку Ваших друзів. При чому, щоб це зробити достатнього всього лиш позначити друзів із запропонованого списку і нажати кнопку "Відправити рекомендацію".
Якщо Вам цікаві матеріали ORGANIC UA і Ви хочете, щоб вони завжди були, "під рукою", тобто на Вашій сторінці, де їх з легкістю можна буде відшукати в майбутньому - жміть кнопку "Подобається" (Like). Для нас це свідчитиме, що зростає число людей, яким не байдужа органічна тематика, здорове харчування, життя в стилі органік!Скористайтесь ще й кнопкою "Поділитись" - опублікуйте вибраний матеріал у Вашому профілі, добавивши, за бажання, власні коментарії, які бачитимуть Ваші друзі.


Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 03 (15)' 2011

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: