У Генштабі ВПС у Підмосков'ї отруїлися десятки військовослужбовців

Share on Facebook

Близько 70 солдатів стали жертвами неякісного харчування в підмосковній військової частини № 96000.


78

Строковики почали скаржитися на самопочуття ще в п'ятницю. Кілька людей звернулися в медсанчастину з головними болями, нудотою і сильними різями в шлунку. До вечора суботи кількість хворих почала різко зростати. 

"Напередодні у військовій їдальні годували кашею з тушонкою і супом, - розповіло джерело Life News в Міноборони -. Самі військові" грішать "на протухле м'ясо". 

Коли місць в лазареті стало не вистачати, командування військової частини забило на сполох. Половину солдатів перевели в найближчі госпіталі. 

На КПП Генштабу ВПС РФ днювальний не тільки підтвердив інформацію про отруєння, але й розповів про масштаб лиха. 

"Так у нас весь ЦОК (Центральне окружне командування) отруївся", - відповів солдат. - Мені все одно - у мене шлунок цвяхи переварює ". 

Але не всі військовослужбовці можуть похвалитися міцним здоров'ям. 

"Я знаю тільки про те, що 13 потрапили до лазарету", - повідомив строковик на в'їзді у частину. 

Організацією харчування для солдатів займається Управління торгівлі Міноборони. Саме це відомство укладає контракти з комерційними організаціями, які за чималі гроші годують строковиків. 

"Раніше в плані харчування за бійця три шкури здерти могли, - заявив військовослужбовець -. Зараз годують буквально помиями. На командира частини покладено не тільки приймання товару, але він повинен контролювати, що кладуть солдатам в тарілку. 

Військовослужбовці знаходяться на лікарняному, а тимчасово виконуючий обов'язки командира частини № 96000 підполковник Сергій Жигалкін знаходиться у відпустці. Його підлеглі повідомили, що зв'язатися з ним поки немає ніякої можливості. 

- За даними прокуратури, в лазарет були госпіталізовані 14 осіб, які в даний час виписані, - розповіла помічник зі зв'язків з громадськістю Московської міської військової прокуратури Світлана Устинова. - За результатами перевірки буде здійснено прокурорське реагування. 


Представники Міноборони спочатку говорили майже про 100 хворих, зараз мова йде про 70 солдатів, пише Life News.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: