Як зміцнити дитячий імунітет: топ-5 корисних продуктів

Share on Facebook

 

Раціон дитини повинен формуватися не тільки виходячи з його смакових переваг і традиційного меню в певній сім‘ї, а й з урахуванням потенційної користі того чи іншого продукту.

 

імунітет

Ні для кого не секрет, що імунна система людини починає формуватися з перших днів його життя, але певні корективи можна вносити з кожним наступним роком. На думку голови Американської академії педіатрії Лео Хейтлінгера, захисні функції дитячого організму міцніють або слабшають в залежності від того, що їсть малюк, а тому батькам вкрай необхідно знати про так звані імуностимулюючі продукти. У список останніх справедливо потрапляють найрізноманітніші фрукти і овочі — зосереджувати свою увагу необхідно на багатих вітаміном С, а це цитрусові, полуниця, солодкий перець, різні сорти капусти і листових овочів, солодка картопля.

Список доповнює й пісне м’ясо. М‘ясні продукти неодмінно повинні бути присутніми в дитячому меню, проте потрібно віддавати перевагу саме тим сортам м’яса, які б не обтяжували роботу шлунково-кишкового тракту. У пісному м‘ясі міститься необхідний дитячому, зростаючому організму білок, а також цинк — мікроелемент, який сприяє протидії інфекційним захворюванням. Краще за свинячу відбивну буде приготоване на пару або запечене в духовій шафі м’ясо курки, кроля, індички.

Волоські горіхи корисні для імунітету завдяки вмісту в них корисних омега-кислот. Спостереження показали, що регулярне споживання дитиною волоських горіхів знижує ризик захворювання респіраторними захворюваннями, а саме останні найчастіше підкошують здоров'я малюків.

Дитяче меню потрібно урізноманітнити і споживанням молочних продуктів. Особливу користь несе в собі натуральний йогурт. Можна балувати малюка й покупними йогуртами, проте приготовлений вдома йогурт (за наявності йогуртниці та заквасок) набагато більшою мірою збагачений необхідними пробіотиками.

Відмінною альтернативою йогурту може бути кефір. Він зміцнює імунну систему, сприяє планомірності в роботі шлунково-кишкового тракту.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: