У Німеччині відбулася найбільша органічна виставка "BioFach"

Share on Facebook

 

13-16 лютого 2013 р. у м. Нюрнберг (Німеччина) проходила наймасштабніша подія в органічному світі – щорічна міжнародна виставка органічних продуктів «Біофах» (BioFach).

 

491

Цього року у виставці прийняли участь 2396 експонентів, з яких 43 відсотки складали міжнародні компанії. Близько 41 500 відвідувачів із 129 країн світу мали можливість ознайомитись із органічними продуктами, натуральною косметикою, новітніми розробками, брендами та технологіями, а також могли з перших рук отримати уявлення щодо світових тенденцій у розвитку органічного сектору.
На BioFach експонентами з усього світу був представлений найширший спектр органічних продуктів харчування: молочні та м’ясні вироби, яйця, бакалія, вина, напої, кондитерські вироби, морепродукти, ягоди, овочі та фрукти, спеції; а також косметичні засоби тощо. Свої стенди мали також дослідницькі, консультаційні, сертифікаційні компанії. Паралельно на виставці відбулося десятки заходів, а саме семінари, форуми, конгреси, шоу та конкурси та відповідні нагородження.
Виставку "BIOFACH" відвідали й більше сотні українців, в т.ч. члени Федерації органічного руху України.
Приємно відзначити, що в 2013 р. у виставці прийняли участь шість українських виробників органічної продукції, зокрема, ТОВ «Чистий Продукт-С» (часник, полуниця та баштанні культури), ТОВ «Галс» (березовий сік), ТОВ «Соєвий вік» (соя), ТОВ «Дарліссад» (реалізація дикоросів), ТОВ "Агрофірма "Поле" (пшоно та інші крупи і зернові), ТОВ «Сумифітофармація» (лікарські рослини, фіточаї).
Міжнародні фахівці з зацікавленістю спостерігають за розвитком органічного сектору в Україні, позитивно відмічаючи важливість та необхідність демонстрації досягнень українських компаній на найбільшій у світі органічній виставці "BioFach", що, в свою чергу, сприятиме активізації розвитку не тільки органічного виробництва в нашій державі, а й зростанню споживчого попиту на органічні продукти харчування.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: