Органічний чорний часник з’явився в Іспанії

Share on Facebook

 

Іспанська органічна компанія «Vegetalia», один з найбільших виробників вегетаріанської продукції в країні, розпочала виробництво органічного чорного часнику.


чорний часник

Чорний часник отримують у процесі особливої ферментації: протягом місяця продукт витримують в умовах високої температури. Він особливо популярний у країнах Азії (насамперед у Японії), проте маловідомий у Європі та інших частинах світу.

Чорний часник

-    містить 18 видів незамінних амінокислот,

-    підвищує імунітет, особливо вразливих груп населення,

-    ефективно долає втому та призупиняє старіння,

-    сприяє швидкому одужанню,

-    нормалізує кров’яний тиск, рівень цукру, жирів та холестерину в крові,

-    має антиоксидантні та протиракові властивості.

 

Щоб отримати кінцевий продукт високої якості, «Vegetalia» використовує лише високоякісну сировину, співпрацюючи з іспанською компанією «Bhio Carrión», яка вирощує сертифікований органічний фіолетовий часник. Вимоги до якості часнику традиційні: головки повинні бути міцними, округлої форми. Лише такий часник після ферментації матиме високу якість. Як зазначив керівник компанії, вся продукція «Vegetalia» має органічний сертифікат на відповідність стандартам ЄС та Іспанії (зокрема провінції Каталонія). «Vegetalia» ще не так давно розпочала продаж чорного ферментованого часнику, проте споживачі з Іспанії, Німеччини та Португалії вже виявляють високий інтерес до нового продукту.

 

ДОВІДКА. Компанія «Vegetalia» розташована неподалік Барселони (Каталонія). Займає площу 70 га органічної ріллі та 50 га лісу. Крім того, у фірми є власна пекарня, переробний завод та склади. «Vegetalia» – добре відома компанія на іспанському ринку органічних продуктів, яку впізнають, має 5 власних магазинів по всій країні. Особливість цієї фірми полягає у поєднанні домашніх рецептів за традиційними технологіями з використанням передової технології обробки продуктів харчування.

 

Цю та інші статті читайте на сторінках Всеукраїнського органік журналу "ORGANIC UA" 09-11 (25)' 2012

Коментарі (1)
1Четвер, 22 серпня 2013, 04:23
chris
we supply black garlic , peeled black garlic , black garlic powder , black garlic paste and black garlic softgels, any interest , pls contact us

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: