Московські школярі масово отруїлися водою з кулерів

Share on Facebook

 

У московському центрі освіти № 1452 сталося масове отруєння учнів. За попередніми даними, причиною НП стала неякісна вода з кулерів. В даний час школа працює у звичайному режимі.

Як повідомили агентству «Інтерфакс» у прес-службі департаменту освіти столиці, всі кулери з водою зі школи прибрані.
На даний момент троє учнів доставлені в філатівську лікарню, у них температура і сильний розлад шлунку. Всі вони після уроків фізкультури попили води з кулера.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар:
?>