"Кавовий чай" - найкорисніший напій

Share on Facebook

 

Мандрівники, що побували в Ефіопії, розповідають, що на головному ринку столиці, Хараре, продають непоказне на вигляд, Зів'яле листя. Поруч з ними зазвичай лежать знайомі всім рожеві насіння, зерна кави. Листя зібрані з того ж дерева, з них роблять місцевий чай «куті».

 

354

«Куті» п'ють в Південному Судані та Індонезії, але на цьому популярність напою кінчається. Спроби були ще в 1800 році британські колоністи намагалися спокусити співвітчизників лікувальними властивостями цього освіжаючого напою. Справа не пішла, швидше за все тому, що в ті роки мода була важливіша користі.

Скажімо, каву споживали в особливих "coffee-house", праобразах сучасних кафе. Тут збиралися джентльмени, не обтяжені працею і вільні від тягот життя. Вони робили ставки на коней на скачках або купували-продавали акції.

Крім того, наука ще не зробила аналіз кавових листя. Не знали люди, що кавове дерево існує в 23-х різновидах, що в його листі міститься багато мангіферіна, який має протизапальну дію, знижує холестерин в крові, захищає нейрони мозку і зменшує ризик діабету. Додамо сюди різні антиоксиданти, які попереджують інфаркт і ракові хвороби.

Чай з кави спробували вивести на британський ринок через півстоліття, в 1851 році. У рекламі казали, що такий чай знімає втому, втамовує голод, освіжає думки. «Ваш мозок миттєво позбавиться від павутини», - писали тоді.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: