Китайські контрольні відомства: всі справи про незаконній добавці пластифікатора в харчові продукти будуть передаватися в органи юстиції

Share on Facebook

 

Представник китайського відомства з контролю в сфері продуктів харчування днями в інтерв'ю Сіньхуа повідомив, що справи за всіма виявленими випадками незаконного додавання шкідливої ​​речовини пластифікатора /ДБФ/ передаватимуться до органів юстиції, а винуватці будуть притягуватися до кримінальної відповідальності.

 

За його словами, внаслідок широкого використання пластмас і того, що сам пластифікатор легко переміщається, він легко проникає в харчові продукти і забруднює їх. Всі відповідні відомства у всіх регіонах зараз посилюють на підприємствах перевірки харчових продуктів, харчових добавок, а також пластикових упаковок, ємностей та інструментів, що використовуються для харчових продуктів, сприяють проведенню підприємствами власних перевірок, а також підсилюють моніторинг і контроль.

Представник контрольного відомства зазначив, що за всіма виявленими проблемами буде проводитися ретельне з'ясування причин їх виникнення, і вони будуть негайно усуватися. Хоча в ході перевірок не було виявлено випадків свідомого додавання пластифікатора в харчові продукти, проте в цій області не можна послаблювати пильність, всі випадки незаконного додавання пластифікатора та інших речовин у харчові продукти є протизаконними.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: