А потім вони отруїлися печивом...

Share on Facebook

 

За рясним святковим столом нас підстерігає небезпека не тільки обжертися, але й отруїтися. Причому не тільки алкоголем

 

340

У свій час блогери навіть ділилися досвідом, хто чим труївся на Новий рік.

Перше місце зайняли салати з майонезом, (йогуртом, сметаною) - загалом, кисло-молочними заправками. Чим пізніше був з'їдений салат, тим більше проблем викликав.

На другому місці - смажені кури (качки, свинина), тобто жирне гаряче. Як коментують лікарі, важкість у животі - це ще не отруєння, а банальне переїдання. Але саме після гарячих жирних смакоти можуть виникнути проблеми.

І на третьому місці ... фрукти! Навіть традиційні новорічні мандарини можуть викликати не тільки біль, але й реальний отруєння, якщо «накидати» їх зверху в шлунок - після салатів, гарячого та інших рясних узливань. Поки шлунок обробляє попередню їжу, фрукти «чекають» своєї черги на перетравлення і вирують ...

Дієтологи рекомендують замість щільних гарнірів (картоплі, рису) закушувати м'ясо звичайними зеленими салатами - з помідорами, огірками, перцем і купою зелені. І заправляти їх не майонезом, а рослинною олією.

Коли що купувати

Свіжі овочі та фрукти купуйте за 3-5 дні до свята і зберігайте на нижній полиці холодильника (при температурі плюс 1-3 ° С.

А ось ковбаси, молочні продукти, торти, тістечка краще закуповувати максимум за день до торжества і зберігати обоvfв'язково в холодильнику. Дивіться на їх термін придатності та умови зберігання!

А ще не зберігайте сирі та готові продукти поряд, щоб варена картопля, наприклад, не межувала з яйцями. І для нарізування сирих і варених овочів повинні бути не тільки різні дошки, але і ножі.

І як готувати

Ретельно дотримуватися режиму теплової обробки при приготуванні страв, - радить головний позаштатний інфекціоніст станції Швидкої та невідкладної медичної допомоги ім. Пучкова Людмила Проскуріна. - Заморожені рибу, птицю, м'ясо обов'язково розморожуйте до повного відтавання, перш ніж почати готувати, інакше вони можуть не прогрітися на всю глибину. Яйця слід ретельно проварювати і прожарювати.

Також інфекціоністи радять з'їдати все приготовані салати, особливо, заправлені майонезом буквально протягом кількох годин.

Більш 6:00 страви з подрібнених продуктів, які не прогріваються перед вживанням (салати, окрошка і т.д.) - зберігати не можна! - Нагадують лікарі.

ВАЖЛИВО!

Малюкам до трьох років майонезні салати, навіть традиційні олів'є, краще не давати, вважають фахівці НДІ харчування РАМН. Мало того, що майонез містить оцет, так в олів'є ще чимало солоних (або маринованих) огірків. Краще в дитячий салат замість солоного покласти свіжий огірочок і заправити сметаною.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: